WELCOME!

čia surasite nuotraukų, informacijos ir tai ko ieškote arba įdomu sužinoti.

Nariai:

Nikas Mikštas
Motiejus Gaivenis

Modestas Čepulis
Ieškoti šiame dienoraštyje

Airsoft ginklai

Pramoginiai pneumatiniai šaunamieji ginklai, išvaizda labai panašūs į tikrus šaunamųjų ginklų modelius ir šaudantys 6 mm skersmens lengvais plastikiniais rutuliukais (BB) (kinetinė energija neviršija 6 J). Pataikę rutuliukai gali pakenkti tik pataikę į akis, nuo ko apsaugo prigludę apsauginiai akiniai.

Airsoft ginklų tipai

Visi Airsoft ginklai rutuliukus iššauna suspaustomis dujomis, bet pagal naudojamus energijos šaltinius būna trijų tipų:
  • spyruokliniai
  • dujiniai
  • elektriniai.

Istorija

XX a. 8-ąjį dešimtmetį Japonijoje buvo nelegalu turėti šaunamuosius ginklus, tačiau buvo didelis domėjimasis jais. Gamintojai, jausdami didelę potencialią rinką, ėmė gaminti realistiškai atrodančius spyruoklinius ginklus, kurie šaudė kelių kalibrų guminiais ar plastikiniais rutuliukais. Vėliau Airsoft kulkelių kalibras standartizavosi kaip 6 ir 8 mm. Pirmuosius spyruoklinius Airsoft ginklus vėliau ėmė keisti galingesni dujiniai ginklai. 10-ojo dešimtmečio viduryje šis pomėgis persikraustė į Šiaurės Ameriką.

Mažos galios spyruoklinius ginklus keitė klasikiniai Airsoft ginklai. Japonija tuomet patyrė ekonominį nuosmukį, o dujinius Airsoft ginklus ėmė keisti automatiniai elektriniai ginklai (angl.AEG, iš automatic electric gun).
sistemą, dėl ko padidėjo ginklų taiklumas ir šūvio tolis. Po 2000 m. rinkoje pasirodė Honkongo kompanija Daug senųjų Airsoft ginklų gamintojų dingo, išliko kompanija Tokyo Marui, kuri sukūrė AEG. Ši kompanija patobulino vadinamąją Hop upClassic Army, kuri palaipsniui ėmė tobulinti savo gaminamus Airsoft ginklus, kol šie ėmė konkuruoti su Tokyo Marui gaminiais. O dar po keleto metų rinką užplūdo gausios Kinijos kompanijos, paleidusios į rinką pigius ginklus, užėmusius pigųjį rinkos segmentą.

Airosoft video

Loading...

2010 m. spalio 17 d., sekmadienis